Meet your RR team

Een onderneming is maar zo sterk als haar medewerkers. Rik en Sylvie verzamelden door de jaren een uitzonderlijk team van interieurontwerpers, trendwatchers, projectopvolgers, logistiek medewerkers en monteurs. Een team waarin zij rotsvast geloven. Want samen zetten zij alles op alles om voor jou ijzersterke concepten uit te tekenen en te realiseren. Het RR-team heeft altijd de nodige expertise in huis. Zij helpen je met een hart voor mensen en een oog voor interieur.

RR Interieur

interieuradvies - Bart

interieuradvies - Bart
bart@rrinterieur.be

interieurarchitect - Valerie

interieurarchitect - Valerie
valerie@rrinterieur.be

interieurarchitect - Charlotte

interieurarchitect - Charlotte
charlotte.c@rrinterieur.be

interieurarchitect - Michiel

interieurarchitect - Michiel
michiel@rrinterieur.be

tekenaar & visualiser - Sanne

tekenaar & visualiser - Sanne
sanne@rrinterieur.be

interieurarchitect - sales - Stephanie

interieurarchitect - sales - Stephanie
stephanie@rrinterieur.be

interieurarchitect - Paulien

interieurarchitect - Paulien
paulien@rrinterieur.be

owner - Rik

owner - Rik
rik@rrinterieur.be

owner - Sylvie

owner - Sylvie
sylvie@rrinterieur.be

RR Corner

interieurarchitect - Eloise

interieurarchitect - Eloise
eloise@rrinterieur.be

interieurarchitect - Magali - partner RR

interieurarchitect - Magali - partner RR
magali@rrinterieur.be

styliste & interieuradvies - Janique

styliste & interieuradvies - Janique
janique@rrinterieur.be

tekenaar & visualiser - Jennifer

tekenaar & visualiser - Jennifer
jennifer@rrinterieur.be

RR Apart

interieuradvies - Thomas - partner RR

interieuradvies - Thomas - partner RR
thomas@rrinterieur.be

interieuradvies - Nancy

interieuradvies - Nancy
nancy@rrinterieur.be

interieurarchitect - Marieke

interieurarchitect - Marieke
marieke@rrinterieur.be

interieurarchitect - sales - Margo

interieurarchitect - sales - Margo
margo@rrinterieur.be

RR Luxemburg

interieurarchitect - Alexia

interieurarchitect - Alexia
alexia@rrinterieur.lu

interieuradvies - Pascal

interieuradvies - Pascal
pascal@rrinterieur.lu

administration & after services - Monique

administration & after services - Monique
monique@rrinterieur.lu

RR Logistics

logistics operations & invoicing - Wim

logistics operations & invoicing - Wim
wim@rrinterieur.be

administration & after services - Isabelle

administration & after services - Isabelle
belle@rrinterieur.be

logistics administration - Heleen

logistics administration - Heleen
heleen@rrinterieur.be

 -