Team

Rik, Sylvie en hun team van creatieve, gepassioneerde interieurarchitecten helpen u graag
bij het uitkiezen van het juiste meubilair en de stijlvolle afwerking van uw interieur.
We bekijken samen de mogelijkheden met plannen op maat en het bijhorende moodboard.
De juiste balans wordt persoonlijk uitgezocht om een sterk concept te creeëren
dankzij rijkelijke stoffen, uitgepuurde materialen en kleuren.

RR interieur

interieuradvies - Bart
bart@rrinterieur.be

interieurarchitect - Valerie
valerie@rrinterieur.be

interieurarchitect - Charlotte
charlotte.c@rrinterieur.be

tekenaar & visualiser - Jennifer
jennifer@rrinterieur.be

tekenaar & visualiser - Romanie
romanie@rrinterieur.be

RR corner

interieurarchitect - Magali
magali@rrinterieur.be

interieurarchitect - Eloise
eloise@rrinterieur.be

styliste & interieuradvies - Janique
janique@rrinterieur.be

tekenaar & visualiser - Miet
miet@rrinterieur.be

RR apart

interieurarchitect - Michiel
michiel@rrinterieur.be

interieuradvies - Thomas
thomas@rrinterieur.be

interieuradvies - Nancy
nancy@rrinterieur.be

tekenaar & visualiser - Sanne
sanne@rrinterieur.be

RR logistics

logistics operations & invoicing - Wim
wim@rrinterieur.be

administration & after services - Isabelle
belle@rrinterieur.be
service@rrinterieur.be

logistics administration - Heleen
heleen@rrinterieur.be

Owners

owner - Rik
rik@rrinterieur.be

owner - Sylvie
sylvie@rrinterieur.be