Team

Rik, Sylvie en hun team van creatieve, gepassioneerde interieurarchitecten helpen u graag
bij het uitkiezen van het juiste meubilair en de stijlvolle afwerking van uw interieur.
We bekijken samen de mogelijkheden met plannen op maat en het bijhorende moodboard.
De juiste balans wordt persoonlijk uitgezocht om een sterk concept te creeëren
dankzij rijkelijke stoffen, uitgepuurde materialen en kleuren.

owner - Rik
rik@rrinterieur.be

owner - Sylvie
sylvie@rrinterieur.be

RR interieur

interieuradvies - Bart
bart@rrinterieur.be

interieurarchitect - Valerie
valerie@rrinterieur.be

interieurarchitect - Evelyne
evelyne@rrinterieur.be

interieurarchitect - Charlotte
charlotte.c@rrinterieur.be

tekenaar & visualiser - Sanne
sanne@rrinterieur.be

interieurarchitect - Eva
eva@rrinterieur.be

tekenaar & visualiser - Miet
miet@rrinterieur.be

administratie - Isabelle
belle@rrinterieur.be

customer relations & operations manager - Thomas
thomas@rrinterieur.be

RR corner

interieurarchitect - Magali
magali@rrinterieur.be

interieurarchitect - Eloise
eloise@rrinterieur.be

styliste & interieuradvies - Janique
janique@rrinterieur.be

RR apart

interieurarchitect - Maaike
maaike@rrinterieur.be

interieurarchitect - Michiel
michiel@rrinterieur.be

interieuradvies - Nancy
nancy@rrinterieur.be

interieuradvies & after-sales - Roseline
roseline@rrinterieur.be