Meet your RR team

Een onderneming is maar zo sterk als haar medewerkers. Rik en Sylvie verzamelden door de jaren een uitzonderlijk team van interieurontwerpers, trendwatchers, projectopvolgers, logistiek medewerkers en monteurs. Een team waarin zij rotsvast geloven. Want samen zetten zij alles op alles om voor jou ijzersterke concepten uit te tekenen en te realiseren. Het RR-team heeft altijd de nodige expertise in huis. Zij helpen je met een hart voor mensen en een oog voor interieur.

RR Interieur

interieuradvies - Bart

interieuradvies - Bart
bart@rrinterieur.be

interieurarchitect - Charlotte

interieurarchitect - Charlotte
charlotte.c@rrinterieur.be

interieurarchitect - Michiel

interieurarchitect - Michiel
michiel@rrinterieur.be

Interieurarchitect & Visualiser - Sanne

Interieurarchitect & Visualiser - Sanne
sanne@rrinterieur.be

interieurarchitect - Philip

interieurarchitect - Philip
philip@rrinterieur.be

styliste & interieuradvies - Janique

styliste & interieuradvies - Janique
janique@rrinterieur.be

Interieurarchitect & visualiser - Laure

Interieurarchitect & visualiser - Laure
laure@rrinterieur.be

owner - Rik

owner - Rik
rik@rrinterieur.be

owner - Sylvie

owner - Sylvie
sylvie@rrinterieur.be

RR Corner

interieurarchitect - Eloise

interieurarchitect - Eloise
eloise@rrinterieur.be

interieurarchitect - Magali - partner RR

interieurarchitect - Magali - partner RR
magali@rrinterieur.be

interieurarchitect - Marieke

interieurarchitect - Marieke
marieke@rrinterieur.be

interieurarchitect & visualiser - Daniëlle

interieurarchitect & visualiser - Daniëlle
danielle@rrinterieur.be

RR Apart

interieuradvies - Thomas - partner RR

interieuradvies - Thomas - partner RR
thomas@rrinterieur.be

Styliste & Interieuradvies - Nancy

Styliste & Interieuradvies - Nancy
nancy@rrinterieur.be

interieurarchitect - Margo

interieurarchitect - Margo
margo@rrinterieur.be

Interieuradvies - Emmeline

Interieuradvies - Emmeline
emmeline@rrinterieur.be

RR Nieuwpoort

interieurarchitect - Aline

interieurarchitect - Aline
aline@rrinterieur.be

interieuradvies - Merel

interieuradvies - Merel
merel@rrinterieur.be

interieurarchitect - Margot

interieurarchitect - Margot
margot.v@rrinterieur.be

Interieurarchitect & support - Karolien

Interieurarchitect & support - Karolien
karolien@rrinterieur.be

RR Luxemburg

interieurarchitect - Alexia

interieurarchitect - Alexia
alexia@rrinterieur.lu

interieuradvies - Pascal

interieuradvies - Pascal
pascal@rrinterieur.lu

administration & after services - Monique

administration & after services - Monique
monique@rrinterieur.lu

RR Logistics

administration & after services - Isabelle

administration & after services - Isabelle
belle@rrinterieur.be

Boekhouding & planning - Roseline

Boekhouding & planning - Roseline
roseline@rrinterieur.be

Planning & Coördinatie - Nathalie

Planning & Coördinatie - Nathalie
nathalie@rrinterieur.be

Magazijnier - Ludwig

Magazijnier - Ludwig
magazijn@rrinterieur.be

 -